Sklep Adam Matériaux
Rabaty na Twoje zamówienie

Godziny otwarcia sklepu
od poniedziałku do piątku
od 7:30 do 13:00
Sobota: Nieczynne

Dostawa
od poniedziałku do soboty
od 7:00 do 17:00

Nasze zalecenia

Bariera paroizolacyjna – paroizolacja Isover Vario 27002 KM DUPLEX 40 x 1,5 m / rolka 60 m²

256,52 € z podatkiem
4,28 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 20 cm, Steico Flex 036 / rolka 1,4 m²

42,23 € z podatkiem
30,16 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 126

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 10 cm / rolka 10,32 m²

57,62 € z podatkiem
5,58 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 25

Wyprzedaż Rockwool Rockton SUPER 12 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny mineralnej w postaci płyt RF / w paczce o powierzchni 3,05 m²

Rockwool Rockton SUPER 12 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny mineralnej w postaci płyt RF / w paczce o powierzchni 3,05 m²

62,86 € z podatkiem
-24% przy zakupie 20 sztuk
47,77 € z VAT za sztukę
20,61 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 85

Wyprzedaż Izolacja PIR 10 cm Elevate RESISTA AK-CW ALU 0022 T&M 1200 x 600 mm, w rolkach / Płyta 0,72 m²

Izolacja PIR 10 cm Elevate RESISTA AK-CW ALU 0022 T&M 1200 x 600 mm, w rolkach / Płyta 0,72 m²

25,02 € z podatkiem
-25% przy zakupie 50 sztuk
: 18,77 € z VAT za sztukę
Rok produkcji: 2007

Zobacz więcej produktów
Najpopularniejsze