Materiały do piaskowania

W tej kategorii oferujemy nasz beżowy piasek kwarcowy do piaskowania elewacji, metalu i drewna.

Teraz wystarczy tylko wybrać opakowania i potrzebne ilości!

Wybór Adam Matériaux Taśma samoprzylepna 48 mm, pomarańczowa, szeroka, 397 Scley / rolka 33 metry

Wybór Adam Matériaux Plastikowa osłona podwozia, NIEBIESKA, 60 cm x 75 m, Scley / rolka 45 m²

Worek w kolorze piaskowo-żółtym Coeck / Worek 25 kg

2,84 € z podatkiem
Stan magazynowy: 73

Cement szary CCB CEM II-B-M (S-L) 32,5 / worek PE 25 kg

9,08 € z podatkiem
Stan magazynowy: 70

Wybór Adam Matériaux Worek Quartz nr 1 do piaskowania drewna i niepomalowanych elewacji / worek 25 kg

Worek w kolorze piaskowo-białym marki Coeck / Worek 25 kg

3,62 € z podatkiem
Stan magazynowy: 102

Płyta drewniana Unalit 3 mm, 2440 x 1220 mm / płyta o powierzchni 2,98 m²

10,89 € z podatkiem
3,65 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 140

Cement BIAŁY CEM II B-ll 42,5N Coeck / worek 20 kg

11,31 € z podatkiem
Stan magazynowy: 55

Worek typu big bag na piasek Coeck / 1600 kg

151,25 € z podatkiem
Stan magazynowy: 2

Najpopularniejsze