Rynny

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór rynien i rur spustowych z cynku wraz z akcesoriami do odprowadzania wody z dachu Państwa domu.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary i potrzebną ilość!

Rura spustowa ZINC 80 mm 0,7/2 metry

27,35 € z podatkiem
Stan magazynowy: 126

Obróbka blacharska z cynku 100 x 10 x 2 cm

8,47 € z podatkiem
Stan magazynowy: 81

Kolanko cynkowe 90° 80 mm (80–85°) / sztuka

9,92 € z podatkiem
Stan magazynowy: 154

Kolanko okrągłe 80 Tulipa 72° Nedzink / sztuka

7,56 € z podatkiem
Stan magazynowy: 21

Kolanko okrągłe 80 Tulipa 40° Nedzink / sztuka

7,68 € z podatkiem
Stan magazynowy: 17

Kolanko okrągłe 80 Tulipa S Nedzink / sztuka

15,49 € z podatkiem
Stan magazynowy: 19

Wybór Adam Matériaux Płyta aluminiowa 200 x 125 cm, grubość 0,8 mm, 7016 ANTRACYT / płyta o powierzchni 2,5 m²

Płyta aluminiowa 200 x 125 cm, grubość 0,8 mm, 7016 ANTRACYT / płyta o powierzchni 2,5 m²

66,55 € z podatkiem
26,62 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 73

Trójkątny pręt cynkowy do spawania, 44 cm, 0,238 kg/szt.

14,01 € z podatkiem
Stan magazynowy: 67

Wybór Adam Matériaux Płyta aluminiowa 250 x 125 cm, grubość 0,8 mm, surowa / powierzchnia płyty 3,125 m²

Płyta aluminiowa 250 x 125 cm, grubość 0,8 mm, surowa / powierzchnia płyty 3,125 m²

87,12 € z podatkiem
34,85 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 70

Najpopularniejsze