Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 20 cm / rolka 3,12 m²

64,15 € z podatkiem
(20,56 €/m² TTC)
Stan magazynowy: 66
Czas uzupełnienia zapasów: +-10 dni roboczych od złożenia zamówienia
Description :
Dimensions= Epaisseur= 200mm - 2600x1200mm  - Lambda=0.035 - R= 5.70  - 24 rouleaux/ palette - 74.88m²/ palette - 0.23m³/ Ballot  - La Laine de verre Knauf UNIFIT ECOSE® 035 (sans feuille Alu) est utilisé pour tout usage d’isolation thermique et acoustique des ossatures bois, cloisons, toiture en pente, entre-murs - Euroclasse= A1
Waga: 10 kg
Objętość: 0,23 m³
Powierzchnia: 3,12 m²

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze