Rockwool Frontrock Plus 15 cm – SZTYWNA izolacja z wełny mineralnej do elewacji RF / Pakiet 1,2 m²

37,66 € z podatkiem
(31,38 €/m² z podatkiem)
Stan magazynowy: 31
Czas uzupełnienia zapasów: +-10 dni roboczych od złożenia zamówienia
Dostępne warianty:
Typ: E. Sztywna płyta Frontrock Plus firmy Rockwool do elewacji z tynkiem Grubość: 15 cm
Opis:
Wymiary płyty = Długość = 1000 mm - Szerokość = 600 mm - Grubość = 150 mm = 100 x 60 x 15 cm - Lambda = 0,035 - R = 4,28 - 0,6 m²/płyta - 2 płyty/pakiet - 1,2 m²/pakiet - 19,2 m²/paleta - 16 pakietów/paleta - 0,168 m³/pakiet - Reakcja na ogień = A1 - Rockwool Frontrock Plus to 1 PANEL RF z sztywnej wełny mineralnej o podwójnej grubości, przeznaczony do izolacji termicznej elewacji zewnętrznych z tynkiem (ETICS)
Waga: 18 kg
Objętość: 0,168 m³
Powierzchnia: 1,2 m²

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze