Wszystkie nasze produkty

Łącznik 78 x 140 cm, łupkowy, VELUX EDL MK08, szary / sztuka

180,29 € z podatkiem
Stan magazynowy: 4

Raccord Tuile EHN-P 10 114x118cm pour fenêtre toit fakro/ pièce

127,05 € z podatkiem
Stan magazynowy: 7

Rile – aluminiowa linia do sufitów H KNAUF / 2 metry

66,55 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Sztanga aluminiowa 300 cm z poziomnicą Hardy / sztuka

42,35 € z podatkiem
Stan magazynowy: 7

Nitownica 260 mm Modeco / sztuka

12,10 € z podatkiem
Stan magazynowy: 21

Wybór Adam Matériaux Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 10 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 2,5 m²

Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 10 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 2,5 m²

60,50 € z podatkiem
24,20 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Worek z kulkami ARGEX 8/16, 30 litrów/worek 10 kg

8,77 € z podatkiem
Stan magazynowy: 33

Serre-joint 25cm/ 2pièces

7,87 € z podatkiem
Stan magazynowy: 116

Zestaw 6 śrubokrętów płaskich i krzyżakowych Modeco

22,45 € z podatkiem
Stan magazynowy: 26

Zestaw 8 wierteł do drewna 3–10 mm Modeco Expert

13,92 € z podatkiem
Stan magazynowy: 2

Płytka CERAM NOIR 176 x 30 x 1,5 cm DARK BLACK / sztuka

159,72 € z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Wybór Adam Matériaux Tablette Pierre bleue Belge 151x25x2cm ADOUCIE/ pièce

Tablette Pierre bleue Belge 151x25x2cm ADOUCIE/ pièce

127,05 € z podatkiem
Stan magazynowy: 33

Paca z polistyrenu 500 x 140 mm Kubala 0102 / sztuka

12,85 € z podatkiem
Stan magazynowy: 95

Vis à bois renforcé Torx 4x20mm TW R-TS Rawlplug/ 500pièces

18,15 € z podatkiem
Stan magazynowy: 28

Aqua-Band, szary, 5 m x 7,5 cm/szt.

14,47 € z podatkiem
Stan magazynowy: 2

Trójkątny pręt cynkowy do spawania, 44 cm, 0,238 kg/szt.

14,01 € z podatkiem
Stan magazynowy: 67

Betoniarka PRO 165L Altrad MK-165/B

683,65 € z podatkiem
Stan magazynowy: 3

Betonowa krawędź SZARA 100 x 30 x 6 cm / sztuka

9,14 € z podatkiem
30,47 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 32

Brosse métallique 5 rangs Profi manche en bois

5,61 € TTC
Stan magazynowy: 4

Brosse-Balai industrielle poils rouge 60cm/ pièce

8,65 € z podatkiem
Stan magazynowy: 10

Dłuto 11 cm + gumowa osłona / sztuka

9,68 € z podatkiem
Stan magazynowy: 28

Dłuto 6 cm + gumowa osłona / sztuka