Wszystkie nasze produkty

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 27 cm, Adam Materiaux / 1 m²

37,92 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

ISOLANT FACADE EPS GRIS 032 29cm Adam Materiaux/ 1m²

40,91 € TTC
Stan magazynowy: 0

Izolacja elewacyjna EPS/PSE STO 18 cm Grafit Fasada 032 / rolka 3,5 m²

37,06 € z podatkiem
10,59 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 35

Sztywna wełna drzewna 14 cm Steico Special Dry 1880 x 600 mm (na metry bieżące) / płyta 1,128 m²

63,57 € z podatkiem
56,36 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Wybór Adam Matériaux Sztywna wełna drzewna Steico Special Dry, grubość 16 cm, wymiary 1880 x 600 mm, sprzedawana na metry bieżące / płyta o powierzchni 1,128 m²

Wybór Adam Matériaux Izolacja XPS BRKS N50, grubość 12 cm, do cegiełek 5 cm + połączenie na czop i wpust / panel 0,67 m²

Wybór Adam Matériaux Izolacja XPS BRKS N50, grubość 6 cm, do cegły o grubości 5 cm + połączenie na czop i wpust / panel o powierzchni 0,67 m²

Kubala 0360 120 x 250 mm, biało-czarna / sztuka

17,24 € z podatkiem
Stan magazynowy: 10

Stalowa wełna FHG2 / sztuka

6,82 € z podatkiem
Stan magazynowy: 9

Stalowa wełna FHG3 / sztuka

6,81 € z podatkiem
Stan magazynowy: 9

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 15 cm / rolka 7,38 m²

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 15 cm / rolka 7,38 m²

61,25 € z podatkiem
8,30 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 20 cm / rolka 5,52 m²

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 20 cm / rolka 5,52 m²

58,83 € z podatkiem
-24% par 24 unités
44,71 € TTC/unité
10,66 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Laine de verre ISOVER Rollisol Plus 12cm avec 1 face ALU/ Emballage 9m²

91,90 € TTC
10,21 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 15 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 7,20 m²

90,69 € z podatkiem
12,60 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 18 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,60 m²

Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 18 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,60 m²

55,48 € z podatkiem
15,41 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 20 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,15 m²

Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 20 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,15 m²

54,27 € z podatkiem
17,23 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 12 cm / rolka 3,48 m²

76,00 € z podatkiem
21,84 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 14 cm / rolka 3 m²

76,29 € z podatkiem
25,43 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 8 cm / rolka 5,28 m²

81,41 € z podatkiem
15,42 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana URSA SILVER DF 12 cm / rolka 7,38 m²

Wełna szklana URSA SILVER DF 12 cm / rolka 7,38 m²

62,45 € z podatkiem
8,46 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Laine de verre URSA SILVER DF 15cm / rouleau 6m²

60,08 € TTC
10,01 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Laine de verre URSA SILVER DF 18cm / rouleau 4.75m²

56,28 € TTC
12,23 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Laine de verre URSA SILVER DF 20cm / rouleau 4.125m²

53,03 € TTC
12,86 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Lame remplacement 50mm pour grattoir/ pièce

5,02 € z podatkiem
Stan magazynowy: 10

Lames carrées 15mm pour scie Hardy/ 5pièces

5,45 € z podatkiem
Stan magazynowy: 10

Lames trapézoïdales pour scie/ 5pièces

5,28 € TTC
Stan magazynowy: 10

Latarka 2 – 0,5 W LED DAY LIGHT 2 AA – VARTA / sztuka

16,58 € z podatkiem
Stan magazynowy: 2

Latarka HOME PALM LIGHT wraz z baterią 3R12 VARTA / szt.

7,79 € z podatkiem
Stan magazynowy: 4

Latarka INDUSTRIAL LED RUBBERMATE 2 D-VARTA / sztuka

38,66 € z podatkiem
Stan magazynowy: 2

Latarka LED DAY LIGHT 2 D – VARTA / sztuka

23,60 € z podatkiem
Stan magazynowy: 2

Najpopularniejsze