Podkrokiew szara Delta-XX Plus Light 1,5 x 50 m / rolka 75 m²

199,65 € z podatkiem
(2,66 €/m² TTC)
Stan magazynowy: 24 szt.
Czas uzupełnienia zapasów: +-10 dni roboczych od złożenia zamówienia
Dostępne warianty:
Typ: Podkrokwiowa
Taśma podkrewowa

32,91 €
Kolor: Szary Długość: 50 metrów
25 metrów

32,91 €
Description :
Sous-toiture pour toiture avec 2 bandes autocollantes - 120gr/m² - épaisseur= 0.5mm - 24 rouleaux/ palette - 9kg/ rouleau-  Hautement perméable a la vapeur d'eau
Waga: 9 kg
Objętość: 0,06 m³
Powierzchnia: 75

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze