Rockwool Rockmin Plus 16 cm – izolacja z wełny skalnej w postaci PŁYT półsztywnych RF / pakiet 3,66 m²

64,07 € z podatkiem
(17,51 €/m² TTC)
Stan magazynowy: 70 szt.
Czas uzupełnienia zapasów: +-15 dni roboczych od złożenia zamówienia
Dostępne warianty:
Typ: B. Płyta półsztywna Rockmin Plus firmy Rockwool do ścianek działowych i sufitów wewnętrznych Grubość: 16 cm
Description :
Dimension Panneau= Longueur= 1000mm - Largeur= 610mm - Epaisseur= 160mm= 100x61x16cm -Lambda=0.037 - R= 4.30 - 0.61m²/ panneau - 6panneaux/ ballot - 3.66m²/ ballot - 109.8m²/ palette - 30ballots/ palette -  0.576m³/ ballot - 17.28m³/ palette - Reaction au feu=  A1 - Rockwool Rockmin Plus est 1 PANNEAU FLEXIBLE ininflammable de laine de roche semi-rigide pour l'isolation thermique des toits plat, greniers, cloisons, les plafonds à poutres et les planchers sur solives - Résistance au feu jusqu'a 1000°C  
Waga: 18 kg
Volume: 0.576M3
Powierzchnia: 3,66 m²

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze