Rockwool Rockmin Plus 5 cm – izolacja z wełny skalnej w postaci PŁYT półsztywnych RF / pakiet 10,98 m²

57,43 € z podatkiem
(5,23 €/m² z podatkiem)
57,43 € 43,64 € z podatkiem
(3,97 €/m² z VAT)
-24% przy 18 sztukach
Oferta ważna od 15 maja do 30 maja włącznie
Prix déstockage uniquement valables pour achats et paiements via le site internet.
Stan magazynowy: 110 szt.
Czas uzupełnienia zapasów: +-15 dni roboczych od złożenia zamówienia
Dostępne warianty:
Typ: B. Płyta półsztywna Rockmin Plus firmy Rockwool do ścianek działowych i sufitów wewnętrznych Grubość: 5 cm
Opis:
Wymiary płyty= Długość = 1000 mm - Szerokość = 610 mm - Grubość = 50 mm = 100 x 61 x 5 cm - Lambda = 0,037 - R = 1,35 - 0,61 m²/płyta - 18 płyt/pakiet - 10,98 m²/pakiet - 329,4 m²/paleta - 30 pakietów/paleta - 0,55 m³/pakiet - 16,5 m³/paleta - Reakcja na ogień = A1 - Rockwool Rockmin Plusto 1 ELASTYCZNY,niepalnypanelz półsztywnej wełny mineralnej do izolacji termicznej dachówpłaskich, poddaszy, ścianek działowych, sufitów belkowych i podłóg na legarach - Odporność ogniowa do 1000°C 
Waga: 18 kg
Pojemność: 0,55 m³
Powierzchnia: 10,98 m²

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze