Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 5 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 5 m²

68,67 € z podatkiem
(13,73 €/m² z podatkiem)
Stan magazynowy: 23
Czas uzupełnienia zapasów: +-15 dni roboczych od złożenia zamówienia
Dostępne warianty:
Typ: F. Rolka Klimamat z folią aluminiową do kanałów wentylacyjnych i rur Grubość: 5 cm
Opis:
Wymiary = Długość = 5000 mm - Szerokość = 1000 mm - Grubość = 50 mm - Lambda = 0,039 - R = 1,28 - 24 rolki/paleta - 120 m²/paleta - 5 m²/pakiet - Reakcja na ogień A2-s1 - Gęstość produktu = 37 kg/m³- Rockwool Klimamat Larock 40 to 1 rolka OGNIOTRWAŁEJ wełny mineralnej z folią aluminiową do izolacji termicznej kanałów i rur - Wysoka odporność na wysoką temperaturę
Waga: 10 kg
Objętość: 0,16 m³
Powierzchnia: 5

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze