Rockwool Rockmin Plus 15 cm – izolacja z wełny skalnej w postaci PŁYT półsztywnych RF / pakiet 3,66 m²

55,99 € z podatkiem
(15,30 €/m² z podatkiem)
Stan magazynowy: 113
Czas uzupełnienia zapasów: +-15 dni roboczych od złożenia zamówienia
Dostępne warianty:
Typ: B. Płyta półsztywna Rockmin Plus firmy Rockwool do ścianek działowych i sufitów wewnętrznych Grubość: 15 cm
Opis:
Wymiary panelu: długość = 1000 mm – szerokość = 610 mm – grubość = 150 mm = 100 x 61 x 15 cm współczynnik Lambda = 0,037 - R = 4,05 - 0,61 m²/płyta - 6 płyt/pakiet - 3,66 m²/pakiet - 109,8 m²/paleta - 30 pakietów/paleta - 0,55 m³/pakiet - 16,5 m³/paleta - Reakcja na ogień = A1 - Rockwool Rockmin Plusto 1 ELASTYCZNY, niepalnypanel z półsztywnej wełny mineralnej do izolacji termicznej dachówpłaskich, poddaszy, ścianek działowych, sufitów belkowych i podłóg na legarach - Odporność ogniowa do 1000°C   
Waga: 18 kg
Pojemność: 0,55 m³
Powierzchnia: 3,66 m²

Te produkty są często kupowane razem

Najpopularniejsze