Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Wybór Adam Matériaux Rockfon Arctic 600x600x15mm 0.90 A15/24 Rockwool RF/ carton 11.52m²

Rockfon Arctic 600x600x15mm 0.90 A15/24 Rockwool RF/ carton 11.52m²

124,63 € z podatkiem
10,82 €/m² TTC
Stan magazynowy: 23

Wybór Adam Matériaux Rockwool Monrock Max E 15 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

Rockwool Monrock Max E 15 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

112,35 € z podatkiem
45,67 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 4

Poziomica z czerwoną pęcherzykiem, 80 cm, Kubala 1334 / sztuka

36,30 € z podatkiem
Stan magazynowy: 8

Poziomica z czerwoną pęcherzykiem, 120 cm, Kubala 1336 / sztuka

48,40 € z podatkiem
Stan magazynowy: 38

Izolacja elewacyjna EPS Knauf 2 cm Therm Expert XTherm szara 032 / rolka 15 m²

47,61 € z podatkiem
3,17 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 3

Kątownik początkowy z aluminium LO-AL, 303 mm/szt., 2,5 m

55,27 € z podatkiem
Stan magazynowy: 187

Wybór Adam Matériaux Izolacja XPS BRKS N65, grubość 10 cm, do cegieł o grubości 6–6,5 cm + połączenie na czopy i wpusty / panel o powierzchni 0,66 m²

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 10 cm / rolka 4,2 m²

77,39 € z podatkiem
18,43 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 15 cm / rolka 2,76 m²

82,28 € z podatkiem
29,81 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 77

Izolacja SOPRAXPS GAUFRE 300 WI FN 16 cm, 1250 x 600 mm, z prostymi krawędziami / rolka 1,5 m²

61,95 € z podatkiem
41,30 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 19

Poziomica z czerwoną pęcherzykiem, 60 cm, Kubala 1333 / sztuka

30,25 € z podatkiem
Stan magazynowy: 19

Klucze imbusowe 8-kątne 2K Hardy / sztuka

9,62 € z podatkiem
Stan magazynowy: 9

Worek z kulkami ARGEX 8/16, 30 litrów/worek 10 kg

8,77 € z podatkiem
Stan magazynowy: 33

Wyprzedaż Izolacja z wełny drzewnej, SZTYWNA, 4 cm, Steico UNIVERSAL Dry, 1880 x 600 mm, na metry bieżące / płyta 1,128 m²

Izolacja z wełny drzewnej, SZTYWNA, 4 cm, Steico UNIVERSAL Dry, 1880 x 600 mm, na metry bieżące / płyta 1,128 m²

25,83 € z podatkiem
-24% przy zakupie 24 sztuk
, 19,63 € z VAT za sztukę
22,90 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 149

Wybór Adam Matériaux Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 10 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 2,5 m²

Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 10 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 2,5 m²

60,50 € z podatkiem
24,20 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 5 cm / rolka 20,64 m²

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 5 cm / rolka 20,64 m²

60,04 € z podatkiem
2,91 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 23

Zestaw 22-bitowy Modeco Expert

16,88 € z podatkiem
Stan magazynowy: 22

Zestaw 6 śrubokrętów płaskich i krzyżakowych Modeco

22,45 € z podatkiem
Stan magazynowy: 26

Kątownik początkowy z aluminium LO-AL 153 mm / sztuka 2,5 m

24,53 € z podatkiem
Stan magazynowy: 107

Kątownik początkowy z aluminium LO-AL 283 mm / sztuka 2,5 m

47,82 € z podatkiem
Stan magazynowy: 43

Kołki Iso Clip KWB 4 x 250 mm, stal ocynkowana / 500 sztuk

300,75 € z podatkiem
Stan magazynowy: 3

Ostrze z oporem C-140 do ręcznej przecinarki / sztuka

50,82 € z podatkiem
Stan magazynowy: 6

Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 3 cm, Steico Flex 036 / rolka 11,2 m²

49,31 € z podatkiem
4,40 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 17

Wybór Adam Matériaux Rockwool Monrock Max E 12 cm – sztywna wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

Rockwool Monrock Max E 12 cm – sztywna wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

95,95 € z podatkiem
39,00 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 16 cm / rolka 2,64 m²

82,40 € z podatkiem
31,21 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 72

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 10 cm / rolka 10,32 m²

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 10 cm / rolka 10,32 m²

57,62 € z podatkiem
5,58 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 25

Najpopularniejsze