Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Wybór Adam Matériaux Próg aluminiowy PZA 250 mm, biały, grubość 1 mm, długość 6 metrów

Próg aluminiowy PZA 250 mm, biały, grubość 1 mm, długość 6 metrów

217,74 € z podatkiem
145,16 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 17

Wybór Adam Matériaux Płyta SIS REVE SI 13 mm + 20 mm płyta gipsowo-kartonowa + izolacja PIR 260 x 60 cm / płyta 1,56 m²

Płyta SIS REVE SI 13 mm + 20 mm płyta gipsowo-kartonowa + izolacja PIR 260 x 60 cm / płyta 1,56 m²

49,01 € z podatkiem
31,42 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 136

Wybór Adam Matériaux Izolacja SOPRAXPS LISSE 300 SL FN, grubość 12 cm, z połączeniami na czopy i wpusty, wymiary 1250 x 600 mm, w paczce o powierzchni 2,25 m²

Czarna rękawica z poliuretanu, rozmiar 10, Modeco / sztuka

2,72 € z podatkiem
Stan magazynowy: 42

Kątownik początkowy z aluminium LO-AL 243 mm / sztuka 2,5 m

32,97 € z podatkiem
Stan magazynowy: 162

Wybór Adam Matériaux Rockwool Rockmin Plus 7,5 cm – izolacja z wełny skalnej w postaci PŁYT półsztywnych RF / pakiet 7,32 m²

Wybór Adam Matériaux Próg aluminiowy PZA 200 mm, biały, grubość 1 mm, długość 6 metrów

Próg aluminiowy PZA 200 mm, biały, grubość 1 mm, długość 6 metrów

187,55 € z podatkiem
156,29 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 18

Taśma samoprzylepna ALU 48 mm, 540 sztuk/rolka, 10 metrów

3,33 € z podatkiem
Stan magazynowy: 1

Wybór Adam Matériaux Rockwool TOPROCK PREMIUM 035 18 cm, 2,5 x 1 m, wełna mineralna RF / rolka 2,5 m²

Rockwool TOPROCK PREMIUM 035 18 cm, 2,5 x 1 m, wełna mineralna RF / rolka 2,5 m²

64,23 € z podatkiem
25,69 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 92

Wełna szklana Knauf NATUROLL PLUS 14 cm / rolka 7,08 m²

72,48 € z podatkiem
10,24 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 26

Izolacja SOPRAXPS GAUFRE 300 WI FN 10 cm, 1250 x 600 mm, z prostymi krawędziami / pakiet 3 m²

72,82 € z podatkiem
24,27 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 18

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 28 cm, Adam Materiaux / 1 m²

39,42 € z podatkiem
Stan magazynowy: 56

Wybór Adam Matériaux Izolacja elewacyjna EPS/PSE STO 10 cm Grafit Fasada 032/1 m²

Izolacja elewacyjna EPS/PSE STO 10 cm Grafit Fasada 032/1 m²

21,72 € z podatkiem
Stan magazynowy: 191

Wybór Adam Matériaux Płyta SIS REVE SI 13 mm + płyta gipsowo-kartonowa 80 mm + izolacja PIR 260 x 60 cm / płyta 1,56 m²

Płyta SIS REVE SI 13 mm + płyta gipsowo-kartonowa 80 mm + izolacja PIR 260 x 60 cm / płyta 1,56 m²

71,57 € z podatkiem
45,88 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 66

Wybór Adam Matériaux Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 16 cm, Steico Flex 036 / rolka 2,1 m²

Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 16 cm, Steico Flex 036 / rolka 2,1 m²

49,32 € z podatkiem
23,49 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 61

Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 6 cm, Steico Flex 036 / rolka 5,6 m²

49,30 € z podatkiem
8,80 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 36

Rockwool TOPROCK PREMIUM 035 20 cm, 2,5 x 1 m, wełna mineralna RF / rolka 2,5 m²

71,03 € z podatkiem
28,41 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 12 cm / rolka 5,16 m²

64,99 € z podatkiem
12,59 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 48

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 10 cm / rolka 6 m²

Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 10 cm / rolka 6 m²

62,73 € z podatkiem
10,46 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 56

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 15 cm / rolka 4,08 m²

Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 15 cm / rolka 4,08 m²

60,92 € z podatkiem
14,93 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 95

Wybór Adam Matériaux Płyta PAVACOUSTIC 27S 15 mm + 12 mm OSB + izolacja z wełny drzewnej 244 x 60 cm / powierzchnia płyty 1,46 m²

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Knauf NATUROLL PLUS 15 cm / rolka 6,60 m²

Wełna szklana Knauf NATUROLL PLUS 15 cm / rolka 6,60 m²

71,57 € z podatkiem
10,84 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 41

Wybór Adam Matériaux Rockwool Rockton SUPER 10 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny mineralnej w postaci płyt RF / paczka 3,66 m²

Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 14 cm / rolka 4,44 m²

63,78 € z podatkiem
14,36 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 64

Wybór Adam Matériaux Izolacja SOPRAXPS LISSE 300 SL FN, grubość 10 cm, z połączeniami na czopy i wpusty, wymiary 1250 x 600 mm / pakiet 3 m²

Wybór Adam Matériaux Rockwool Frontrock Plus 12 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 1,8 m²

Rockwool Frontrock Plus 12 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 1,8 m²

49,56 € z podatkiem
27,53 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 84

Najpopularniejsze