Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Pomarańczowa taśma 3 metry x 25 mm Modeco Expert / sztuka

15,73 € z podatkiem
Stan magazynowy: 64

Wybór Adam Matériaux Blochet UMP®-ALU-Q 138 x 138 x 160 mm z poliuretanu do mocowania ciężkich elementów Dosteba / sztuka

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 7 cm, Adam Materiaux / pakiet 4 m²

39,62 € z podatkiem
9,91 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wiertło do betonu SDS-plus 260 x 8 mm Wkret-Met / szt.

6,66 € z podatkiem
Stan magazynowy: 186

Żółta zszywacz + 1000 zszywek 1,2 mm w zestawie Hardy / sztuka

12,04 € z podatkiem
Stan magazynowy: 19

Taśma dwustronna 50 mm Modeco MN-05-230 / rolka 25 metrów

5,45 € z podatkiem
Stan magazynowy: 27

Wybór Adam Matériaux Blochet UMP®-ALU-Q 138 x 138 x 120 mm z poliuretanu do mocowania ciężkich elementów Dosteba / sztuka

Wkręt do drewna wzmocniony 6x80 mm CS 06080 Domax T30 / 200 sztuk

15,55 € z podatkiem
Stan magazynowy: 33

Kołki do wbijania 8×60 mm FX-L Koelner / 100 sztuk

15,13 € z podatkiem
Stan magazynowy: 30

Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 5 cm, Steico Flex 036 / rolka 6,3 m²

47,03 € z podatkiem
7,47 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 86

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Knauf NATUROLL PLUS 10 cm / rolka 9,84 m²

Wełna szklana Knauf NATUROLL PLUS 10 cm / rolka 9,84 m²

65,41 € z podatkiem
6,65 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 75

Wybór Adam Matériaux Izolacja SOPRAXPS LISSE 300 SL FN, grubość 14 cm, z połączeniami na czopy i wpusty, wymiary 1250 x 600 mm / rolka 2,3 m²

Entretoise a click T24x38mm blanc Chicago Metallic/ pièce 0.6m

3,03 € z podatkiem
Stan magazynowy: 29

Wybór Adam Matériaux Rockwool Rockton SUPER 7 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny skalnej w postaci płyt RF / wiązka 4,88 m²

Wybór Adam Matériaux Izolacja SOPRAXPS GAUFRE 300 WI o grubości 12 cm, wymiary 1250 x 600 mm, z prostymi krawędziami / rolka 2,25 m²

Wybór Adam Matériaux Rockwool Rockton SUPER 12 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny mineralnej w postaci płyt RF / w paczce o powierzchni 3,05 m²

Rockwool Rockton SUPER 12 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny mineralnej w postaci płyt RF / w paczce o powierzchni 3,05 m²

62,86 € z podatkiem
-24% przy zakupie 20 sztuk
47,77 € z VAT za sztukę
20,61 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 85

Wełna szklana Knauf NATUROLL PLUS 6 cm / rolka 16,32 m²

71,68 € z podatkiem
4,39 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 48

Poziomica z czerwoną pęcherzykiem, 200 cm, Kubala 1338 / sztuka

60,50 € z podatkiem
Stan magazynowy: 33

Wełna szklana Knauf UNIFIT 035, 5 cm / rolka 12,12 m²

63,66 € z podatkiem
5,25 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 46

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana URSA SILVER DF 24 cm / rolka 3,50 m²

Wełna szklana URSA SILVER DF 24 cm / rolka 3,50 m²

58,71 € z podatkiem
16,77 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wybór Adam Matériaux Materiał izolacyjny SOPRAXPS GAUFRE 300 WI FN, grubość 6 cm, wymiary 1250 x 600 mm, z prostymi krawędziami / pakiet 5,25 m²

Próg aluminiowy PZA 250 mm 9005 CZARNY Grubość 1 mm / sztuka 6 metrów

335,17 € z podatkiem
223,45 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 7

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 6 cm / rolka 7,08 m²

32,42 € z podatkiem
4,58 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 5

Izolacja z wełny drzewnej, półsztywna, 4 cm, Steico Flex 036 / rolka 7,01 m²

44,56 € z podatkiem
6,36 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 45

Płyta SIS REVE SI 13 mm + płyta gipsowo-kartonowa 140 mm + izolacja PIR 260 x 120 cm / płyta 3,12 m²

171,22 € z podatkiem
54,88 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 9

Pomarańczowa taśma Wurth, szerokość 50 mm / sztuka 9 metrów

26,02 € z podatkiem
Stan magazynowy: 12

Neutralny silikon Pro RM120 AceticTransparent / 310 ml

7,56 € z podatkiem
Stan magazynowy: 90

Wzmocniona śruba do drewna 8x240 mm CT 08240 Domax T40 / 50 sztuk

57,78 € z podatkiem
Stan magazynowy: 11

Najpopularniejsze