Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Wybór Adam Matériaux Rockwool VENTIROCK F Super 033 15 cm, 4 panele, 100 x 60 m, izolacja z wełny skalnej RF / paczka 2,40 m²

Wybór Adam Matériaux Rockwool VENTIROCK F Super 033 10 cm, 4 panele, 100 x 60 m, izolacja z wełny skalnej RF / paczka 2,40 m²

Wybór Adam Matériaux Rockwool VENTIROCK F Super 033 12 cm, 4 panele, 100 x 60 m, izolacja z wełny skalnej RF / rolka 2,40 m²

Wybór Adam Matériaux Rockwool VENTIROCK F Super 033 8 cm, 6 płyt, 100 x 60 cm, izolacja z wełny skalnej RF / pakiet 2,40 m²

Rockwool Monrock Max E 10 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

79,74 € z podatkiem
32,41 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 12

Rockwool Monrock Max E 5 cm – sztywna wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

37,45 € z podatkiem
15,22 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Rockwool Monrock Max E 6 cm – sztywna wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

44,95 € z podatkiem
18,27 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Rockwool Monrock Max E 8 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

Rockwool Monrock Max E 8 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

59,94 € z podatkiem
24,37 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Rockwool Monrock Max E 18 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

133,95 € z podatkiem
54,45 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Rockwool Monrock Max E 20 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

149,86 € z podatkiem
60,92 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Rockwool Monrock Max E 24 cm – SZTYWNA wełna mineralna do dachów płaskich RF / panel 2,46 m²

179,08 € z podatkiem
72,80 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 12 cm / rolka 3,48 m²

76,00 € z podatkiem
21,84 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 8 cm / rolka 5,28 m²

81,41 € z podatkiem
15,42 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana Knauf UNIFIT 032, 14 cm / rolka 3 m²

76,29 € z podatkiem
25,43 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana URSA SILVER DF 12 cm / rolka 7,38 m²

Wełna szklana URSA SILVER DF 12 cm / rolka 7,38 m²

62,45 € z podatkiem
8,46 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Laine de verre URSA SILVER DF 15cm / rouleau 6m²

60,08 € TTC
10,01 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Laine de verre URSA SILVER DF 18cm / rouleau 4.75m²

56,28 € TTC
12,23 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Laine de verre URSA SILVER DF 20cm / rouleau 4.125m²

53,03 € TTC
12,86 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Laine de verre ISOVER Rollisol Plus 12cm avec 1 face ALU/ Emballage 9m²

91,90 € TTC
10,21 €/m² TTC
Stan magazynowy: 0

Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 15 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 7,20 m²

90,69 € z podatkiem
12,60 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 18 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,60 m²

Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 18 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,60 m²

55,48 € z podatkiem
15,41 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 20 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,15 m²

Wełna szklana ISOVER Rollisol Plus 20 cm z jedną warstwą aluminiową / Opakowanie 3,15 m²

54,27 € z podatkiem
17,23 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 15 cm / rolka 7,38 m²

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 15 cm / rolka 7,38 m²

61,25 € z podatkiem
8,30 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 20 cm / rolka 5,52 m²

Wełna szklana Isover Opti-Mata Plus 20 cm / rolka 5,52 m²

58,83 € z podatkiem
-24% par 24 unités
44,71 € TTC/unité
10,66 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Coltack Evolution KLEJ IZOLACYJNY / wiadro 6 kg

58,08 € z podatkiem
Stan magazynowy: 11

Vis à bois CS 8x160mm GRANDE TETE Torx 40 Koelner/ 50pièces

40,78 € z podatkiem
Stan magazynowy: 20

Najpopularniejsze