Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Wzmocniona śruba do drewna 8x120 mm CT 08120 Domax T40 / 50 sztuk

23,60 € z podatkiem
Stan magazynowy: 13

Kołki do wbijania 8×120 mm FX-L Koelner / 50 sztuk

10,89 € z podatkiem
Stan magazynowy: 42

Wybór Adam Matériaux Rockwool Rockton SUPER 20 cm – sztywna i akustyczna wełna mineralna w panelach RF / w paczce o powierzchni 1,83 m²

Entretoise à clic T24x38mm blanc Chicago Metallic/ pièce 1.2m

5,14 € z podatkiem
Stan magazynowy: 17

Wybór Adam Matériaux Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 5 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 5 m²

Rockwool Klimamat ALU 40 Larock 5 cm – ognioodporna wełna mineralna / rolka 5 m²

68,67 € z podatkiem
13,73 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 23

Miarka taśmowa 25 mm x 7,5 m w opakowaniu blistrowym / sztuka

7,44 € z podatkiem
Stan magazynowy: 38

Izolacja elewacyjna EPS Knauf 8 cm Therm Expert XTherm szara 032 / rolka 3,5 m²

47,61 € z podatkiem
13,60 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 47

Worek typu big bag 1 m³ (1500 kg) PUSTY Adam Materiaux / sztuka

18,76 € z podatkiem
Stan magazynowy: 410

Kątownik początkowy z aluminium LO-AL 263 mm / sztuka 2,5 m

47,92 € z podatkiem
Stan magazynowy: 143

Wkręt do drewna wzmocniony 8x140 mm CT 08140 Domax T40 / 50 sztuk

28,07 € z podatkiem
Stan magazynowy: 32

Wybór Adam Matériaux Ręczna przecinarka do materiałów izolacyjnych Handschneider 20 sztuk w opakowaniu

Wyprzedaż Rockwool Rockton SUPER 8 cm – sztywna i akustyczna wełna mineralna w panelach RF / w paczce o powierzchni 3,66 m²

Rockwool Rockton SUPER 8 cm – sztywna i akustyczna wełna mineralna w panelach RF / w paczce o powierzchni 3,66 m²

59,17 € z podatkiem
-24% przy zakupie 25 sztuk
44,97 € z VAT za sztukę
9,70 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 64

Rockwool Frontrock Plus 15 cm – SZTYWNA izolacja z wełny mineralnej do elewacji RF / Pakiet 1,2 m²

37,66 € z podatkiem
31,38 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 31

Wzmocniona śruba do drewna 8x220 mm CT 08220 Domax T40 / 50 sztuk

51,73 € z podatkiem
Stan magazynowy: 19

Izolacja elewacyjna EPS Knauf 4 cm Therm Expert XTherm, szara 032 / rolka 7,5 m²

47,61 € z podatkiem
6,35 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Rockwool Rockton SUPER 14 cm – sztywna i akustyczna izolacja z wełny mineralnej w postaci płyt RF / wiązki o powierzchni 2,44 m²

Rockwool Frontrock Plus 6 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 4,2 m²

52,68 € z podatkiem
12,54 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 37

Wybór Adam Matériaux Rockwool Frontrock Plus 8 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 3 m²

Rockwool Frontrock Plus 8 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 3 m²

52,60 € z podatkiem
17,53 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Izolacja SOPRAXPS GAUFRE 300 WI FN 14 cm, 1250 x 600 mm, z prostymi krawędziami / rolka 2,25 m²

79,04 € z podatkiem
35,13 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 48

Profesjonalny pistolet do silikonu 310 ml Modeco / sztuka

21,63 € z podatkiem
Stan magazynowy: 14

Płyta SIS REVE SI 13 mm + 40 mm płyta gipsowo-kartonowa + izolacja PIR 260 x 60 cm / płyta 1,56 m²

56,68 € z podatkiem
36,33 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 32

Drewniana miarka o długości 1 metra marki Modeco / sztuka

3,93 € z podatkiem
Stan magazynowy: 80

Rockwool VENTIROCK F Super 033 18 cm, 3 panele, 100 x 60 m, izolacja z wełny skalnej RF / rolka 1,80 m²

75,25 € z podatkiem
41,81 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 42

Wybór Adam Matériaux Rockwool STEPROCK Plus 2 cm – SZTYWNA płyta z wełny mineralnej do podłóg / opakowanie 7,2 m²

Wybór Adam Matériaux Izolacja SOPRAXPS LISSE 300 SL FN 8 cm z połączeniami na czopy i wpusty, 1250 x 600 mm / pakiet 3,8 m²

Najpopularniejsze