Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Rockwool Frontrock Plus 5 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 3,6 m²

40,12 € z podatkiem
11,14 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 19

Wełna szklana Isover Uni Mata 12 cm / rolka 8,4 m²

79,86 € z podatkiem
9,51 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 3

Poziomica z czerwoną pęcherzykiem, 100 cm, Kubala 1335 / sztuka

42,35 € z podatkiem
Stan magazynowy: 10

Kołki do wbijania 6×40 mm FX-L Koelner / 200 sztuk

9,68 € z podatkiem
Stan magazynowy: 70

Wybór Adam Matériaux Wełna szklana Isover Uni Mata 5 cm / rolka 19,20 m²

Wełna szklana Isover Uni Mata 5 cm / rolka 19,20 m²

72,60 € z podatkiem
3,78 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 11

Płyta SIS REVE SI 13 mm + płyta gipsowo-kartonowa 120 mm + izolacja PIR 260 x 120 cm / płyta 3,12 m²

156,09 € z podatkiem
50,03 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 15

Poziomica z czerwoną pęcherzykiem, 150 cm, Kubala 1337 / sztuka

54,45 € z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Okrągła miska z PVC, 90 litrów/sztuka

19,97 € z podatkiem
Stan magazynowy: 9

Wzmocniona śruba do drewna 8x200 mm CT 08200 Domax T40 / 50 sztuk

44,17 € z podatkiem
Stan magazynowy: 21

Linijka murarska ALU 250 cm z poziomnicą Modeco Expert / sztuka

78,65 € z podatkiem
Stan magazynowy: 3

Wkręt do drewna wzmocniony 8x160 mm CT 08160 Domax T40 / 50 sztuk

32,97 € z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Izolacja elewacyjna EPS Knauf 5 cm Therm Expert XTherm szara 032 / rolka 6 m²

47,61 € z podatkiem
7,94 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 5

Wybór Adam Matériaux UNIVERCELL+ Izolacja z włókna celulozowego / worek 12,5 kg

UNIVERCELL+ Izolacja z włókna celulozowego / worek 12,5 kg

24,14 € z podatkiem
Stan magazynowy: 29

Płyta SIS REVE SI 13 mm + płyta gipsowo-kartonowa 60 mm + izolacja PIR 260 x 60 cm / płyta 1,56 m²

63,53 € z podatkiem
40,72 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 40

Bouchon EPS NOIR lisse 63.5x20mm Koelner KES/ boite 250pièces

59,29 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wzmocniona śruba do drewna 8x180 mm CT 08180 Domax T40 / 50 sztuk

38,12 € z podatkiem
Stan magazynowy: 24

Wkręt do drewna wzmocniony 8x100 mm CT 08100 Domax T40 / 50 sztuk

15,55 € z podatkiem
Stan magazynowy: 21

Izolacja elewacyjna EPS 8 cm, szara, Top 031, Adam Materiaux / rolka 3,5 m²

45,38 € z podatkiem
12,97 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Wybór Adam Matériaux Rockwool Granrock Super – kulki z wełny skalnej RF, ognioodporne / worek 20 kg

Najpopularniejsze