Materiały izolacyjne

Znaczenie izolacji zarówno nowych, jak i starych budynków mieszkalnych nie wymaga już dziś żadnego uzasadnienia. W tej kategorii przedstawiamy zestaw podkategorii obejmujących różne rodzaje materiałów izolacyjnych, najczęściej stosowanych w Europie i Belgii do izolacji Państwa domu. Dzięki izolacji ścian, przegród, podłóg i dachów od razu zyskają Państwo większy komfort mieszkania i szybko obniżą rachunki za energię.

Teraz wystarczy tylko wybrać wymiary, grubości, opakowania i potrzebne ilości!

Wybór Adam Matériaux Izolacja XPS BRKS N50, grubość 6 cm, do cegły o grubości 5 cm + połączenie na czop i wpust / panel o powierzchni 0,67 m²

Wybór Adam Matériaux Izolacja XPS BRKS N50, grubość 12 cm, do cegiełek 5 cm + połączenie na czop i wpust / panel 0,67 m²

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 11 cm, Adam Materiaux / 1 m²

15,73 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 13 cm, Adam Materiaux / 1 m²

18,76 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 19 cm, Adam Materiaux / 1 m²

27,59 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

IZOLACJA ELEWACYJNA 1 cm EPS SZARA Top 031 Adam Materiaux / pakiet 30 m²

48,10 € z podatkiem
1,60 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

IZOLACJA ELEWACYJNA 5 cm EPS SZARA Top 031 Adam Materiaux / paczka 6 m²

48,34 € z podatkiem
8,06 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

IZOLACJA ELEWACYJNA 6 cm EPS SZARA Top 031 Adam Materiaux / pakiet 5 m²

48,34 € z podatkiem
9,67 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

ISOLANT FACADE EPS GRIS 032 21cm Adam Materiaux/ 1m²

30,25 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

ISOLANT FACADE EPS GRIS 032 23cm Adam Materiaux/ 1m²

33,15 € TTC
Stan magazynowy: 0

ISOLANT FACADE EPS GRIS 032 25cm Adam Materiaux/ 1m²

34,93 € TTC
Stan magazynowy: 0

Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 27 cm, Adam Materiaux / 1 m²

37,92 € z podatkiem
Stan magazynowy: 0

ISOLANT FACADE EPS GRIS 032 29cm Adam Materiaux/ 1m²

40,91 € TTC
Stan magazynowy: 0

Izolacja elewacyjna EPS/PSE STO 18 cm Grafit Fasada 032 / rolka 3,5 m²

37,06 € z podatkiem
10,59 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 35

Wybór Adam Matériaux Izolacja elewacyjna EPS szara 032, 12 cm, połączenie na czopy i wpusty, Adam Materiaux / 1 m²

Wybór Adam Matériaux Sztywna wełna drzewna Steico Special Dry, grubość 16 cm, wymiary 1880 x 600 mm, sprzedawana na metry bieżące / płyta o powierzchni 1,128 m²

Sztywna wełna drzewna 14 cm Steico Special Dry 1880 x 600 mm (na metry bieżące) / płyta 1,128 m²

63,57 € z podatkiem
56,36 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Rockwool Frontrock Plus 22 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 1,2 m²

55,22 € z podatkiem
46,02 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 20

Rockwool Frontrock Plus 24 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 0,6 m²

30,13 € z podatkiem
50,22 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 20

Rockwool Frontrock Plus 25 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 0,6 m²

36,00 € z podatkiem
60,00 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 0

Rockwool Frontrock Plus 30 cm – SZTYWNA wełna mineralna do elewacji RF / Pakiet 0,6 m²

62,74 € z podatkiem
104,57 €/m² z podatkiem
Stan magazynowy: 16

Najpopularniejsze